KONST / Litografier / Färglitografi 11809560
nr 1180 9560
Lisa Netz
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 12/220, motivet: 58x57
Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:20:20
29/4 21:46:23
Lisa Netz
nr 1180 9560
Lisa Netz
(f. 1936), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 30 april 2018 |
| 29/4 21:46:23 | 1 | Vinnande bud |